side-btn
צרו קשר
headphones
חייגו אלינו עכשיו:
050-6432178
mail-icon
פנו אלינו בדוא”ל:
sharon@citypro@co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

title-decor-line

פרוייקטים בשיווק

title-decor-line

מגשימים חלומות בבת ים 

בת ים הולכת והופכת לאטרקציה נדלנית, המושכת תושבים מהסביבה וגם זוגות צעירים מהעיר עצמה. כדי להגשים את חלומכם בבת ים, דעו שכמעט כל סוגי הדירות עומדות לרשותכם, קומפקטיות, דירות בגודל בינוני וגם דירות גדולות במיוחד. מפרט הבניה בפרויקטים של תמ"א 38/1 (חיזוק) ותמ"א 38/2 (הריסה ובניה) מתאים לאיכות הגבוהה והעדכנית ביותר.

כל הבניינים מוקמים על פי תקני הבניה המודרניים ואיכות הביצוע גבוהה ביותר. תכנון אדריכלי ועיצוב מודרני משתלבים עם מיקומים מעולים, במקום שבו כולם רוצים לגור. כדי להגשים את חלומכם בבת ים, התרשמו מהדירות השונות, בדקו מתי קבלת המפתח ובקרוב תוכלו לומר שלום לדירה החדשה, בשבילכם, בשביל המשפחה. 

מחפשים דירה למכירה בבת ים? האם בחנתם את האפשרות לרכוש דירה במסגרת פינוי בינוי בעיריית בת ים? בשנים האחרונות מדורגת בת ים במקום הראשון מבחינת ההתחדשות העירונית בישראל, תוך שהיא מהווה מודל לאיכות חיים עירונית ולהתמודדות חיובית מול הצפיפות העירונית הגוברת. דירות חדשות בבת ים נחשבות לדבר בשוק הנדל"ן כעיר ים עם קרבה לכל מקום בגוש דן ויתרונות לא מעטים כעיר.

כך תשלימו קניית דירות למכירה בבת ים ולשביעות רצונכם המלאה

לא בכל יום אדם קונה דירה, לא בכל יום משפחה מוצאת את בית החלומות שלה, בבת ים. על מנת להשלים בצורה טובה את קניית הדירה, תוכלו להיעזר בטיפים הבאים:

• בחרו מיקום – דירות חדשות מתמ"א 38 למכירה בבת ים אפשר למצוא בכמה וכמה שכונות בעיר. ראשית חוכמה, החליטו מהו המיקום המועדף עליכם. 

• החליטו כמה חדרים אתם צריכים ורוצים – אחרי שהחלטתם איפה, החליטו האם אתם רוצים דירה של 2 חדרים, 3 חדרים או 4 חדרים ויותר. אם אתם מעדיפים את הקומה הכי גבוהה, אתם בוודאי תיהנו להתגורר בפנטהאוז מפנק במיוחד. 

• מפרט ועיצוב – אם אתם מתלבטים בין כמה פרויקטים שונים, התרשמו היטב מן המפרט ומן העיצוב. עיצוב אדריכלי ומפרט גבוה מבטיחים איכות חיים לכם ולמשפחה שלכם. 

• תנאי תשלום – לפני חתימה על חוזה הרכישה שימו לב גם לתנאי התשלום, כמה צריך לשלם מקדמה ומיהו הבנק המלווה. 

 

דירה למכירה בת ים

מחפשים דירה למכירה בת ים? הגעתם סוף סוף לשלב של רכישת דירת מגורים לעצמכם? זה שלב נפלא ומבורך שמאפשר לכם לתפוס אחיזה באזור מסוים בו אתם מתכוונים להשתקע, ולבחור לעצמכם את הבית בו תחיו במהלך השנים הבאות עליכם לטובה ולברכה. אך לא תמיד השלב הזה מסתיים בקלות. הוא יכול להתמשך על פני זמן רב, ולדרוש מכם לא מעט מאמצים.

כמה זמן אפשר לגור בשכירות? זה הזמן לבחור באחת מהדירות בבת ים שמוקמות בימים אלה. הגיע הזמן להגשים חלום לקנות בבת ים את הדירה שתמיד רציתם. חברת סיטי פרויקטים מציעה דירות למכירה בבת ים, באזורים הכי טובים ומבוקשים. חלק מהפרויקטים כבר בהליכי בניה סופיים ומועד האכלוס קרוב מאוד. ואילו הדירות מבוקשות ביותר: דירות חדשות בפרויקטים משני סוגים, תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2. 

לקנות בית חדש באזור ישן

במידה והנכם מעוניינים לרכוש בית חדש אך אתם לא רוצים לוותר על אזור ועל מיקום, האופציה שמתאימה לכם היא דירות שנבנות בפרויקטים של תמ"א 38/2. מדובר על פרויקטים בהם מבצעים פרויקט של בנייה על מגרש שכבר בנוי, אך הוא אינו מנוצל כראוי. ואילו הפרויקט נועד למצות את השטח ולהוסיף בו מה יותר יחידות דיור. תוכנית זו כמו גם תכנית תמ"א 38/1 פותחות בפנינו אפשרות לרכוש דירות חדשות, ומגדילות את הדירות שבהיצע.

כל מה שאתם מחפשים בדירה שלכם

דירה למכירה בת ים צריכה לענות על כל המשאלות שלכם. זה מתייחס להיבטים שונים כמו מיקום הבניין, כיווני האוויר של הדירה, גודל הבית, אופי השכונה והשכנים, מוסדות לימוד באזור ועוד. על כן מן הראוי לבדוק היטב את הנושא, במיוחד אם אינכם מכירים את הסביבה. ולוודא שאתם בוחרים חכם ונכון את הדירה אותה אתם מתכוונים לרכוש. הווי אומר שאתם צריכים לבדוק היטב ולברר על דירות למכירה בבת ים כדי לאתר את זו שממתינה לכם ורק לכם.

סיטי – דירות למכירה בת ים

חברת סיטי מציעה למכירה מגוון דירות ברחבי בת ים כמו גם בערים מרכזיות נוספות. המוטו של החברה היא יזמות ובניה של בניינים חדשים בפרויקטים של תמ"א 38. כך מצליחה החברה להציע למכירה דירות חדשות, ולהגדיל את היצע הדירות בתוך הערים הקיימות ובלב האזורים המיושבים והמבוקשים. גם לכם יש סיכויים טובים להצליח לרכוש לעצמכם את בית החלומות שלכם – דירות למכירה בת ים שתתאמנה לכם, לחיים שלכם ולמשפחה שלכם. סמוך למרכזי הקניות, מוסדות הלימוד ולפארקים העירוניים. 

לכל הפרטים אודות הפרויקטים מוזמנים ליצור קשר עם החברה. 050-6432178